FISHER FSAIF-SU-182AE2 - vnútorná jednotka multi split

Dostupnosť: skladom

Typ zariadenia: Multi split systém - vnútorná nástenná jednotka 
Chladiaci výkon: 5,3 kW
Výhrevný výkon: 5,56 kW

303.00 €
Plazmový filter
Vzduchový filter PLAZMA je aktívny elektrostatický filter, ktorý najskôr polarizuje nečistoty a potom ich elektronicky odlúči. Preto plazmový filter veľmi účinne zbavuje vzduch nielen drobných, mikroskopických častíc prachu, ale aj cigaretového dymu, pachov, domových roztočov, baktérií a peľu. Filter sa dá jednoducho a dôkladne vyčistiť vodou a nie je potrebná jeho ustavičná výmena.

Katalytický filter
Jemný katalytický filter na odstraňovanie pachov za studena, ktorý vysoko efektívne odstraňuje nepríjemný pach a jedované plyny vo vzduchu (formaldehyd, organické rozpúšťadlá a pod.)

Prachový filter

Digitálny indikátor
Dvojmiestny digitálny indikátor na vnútornej jednotke.

Možnosť vypnutia displeja

Diaľkové ovládanie – infra

Funkcia „Follow me“
Funkcia „Follow me“ je založená na diaľkovom sledovaní teploty. Po stlačení príslušného tlačidla na diaľkovom ovládaní začne teplotu v miestnosti merať snímač umiestnený v diaľkovom ovládači. Ak umiestnite diaľkové ovládanie na vhodnom a charakteristickom mieste,  t. j. na mieste, kde sa najčastejšie zdržiavate, v tom prípade sa zariadenie dokonale prispôsobí vašim požiadavkám a udrží teplotu v miestnosti na požadovanej úrovni.

Temperovanie (8°C)

Štvorcestné prúdenie vzduchu

Samočistenie
Zabraňuje tvorbe plesní a húb na povrchu vnútorného výmenníka tepla. Túto funkciu môžete zvoliť na diaľkovom ovládači po ukončení chladenia a odsávania.

Tichá prevádzka

Ukazovateľ zaneseného filtra – voliteľné

Časovač 24 hodín (interval)

Nočný režim
Ekonomický nočný režim umožňuje zariadeniu prispôsobiť sa zníženým požiadavkám na vykurovanie/chladenie, vďaka čomu dosiahne výraznú úsporu energií.

Odsávanie pary
Znižuje koncentráciu vodnej pary v ovzduší bez toho, aby došlo k výraznejšej zmene teploty.

Spustenie za tepla
Vo vykurovacom režime sa ventilátor vnútornej jednotky zapne až po zohriatí výmenníka tepla a vďaka tomu na vás neprúdi studený vzduch.

Režim Turbo
Maximálny výkon, ktorý slúži na čo najrýchlejšie dosiahnutie teploty nastavenej užívateľom. Automatické smerovanie prúdu vzduchu nahor/nadol (swing) – vo vykurovacom režime nasmeruje prúd vzduchu automaticky nahor, v chladiacom režime smerom nadol, čím sa zabezpečí rovnomerné rozloženie vzduchu.

Automatické prepínanie zimný/letný režim
Jednotka v automatickom prevádzkovom režime z času na čas skontroluje pomer medzi aktuálnou a nastavenou teplotou a na základe výsledku si zakaždým zvolí vhodný režim.

Automatické reštartovanie po prerušení dodávky elektriny

Signalizácia poruchy v chladiacom okruhu
Jednotka priebežne kontroluje svoj chod a v prípade poruchy nasleduje signalizácia, prípadne vypnutie, aby sa predišlo poškodeniu zariadenia.

5 rýchlostný vonkajší motor ventilátora

1 W Stand-by

Blue Fin - výmenník

DC inverter
Regulácia výkonu pomocou DC inverteru vytvára podmienky pre dosiahnutie efektívnosti, vďaka ktorej môžete ročne ušetriť na energiách 40 – 50 % výdavkov v porovnaní s bežnými zariadeniami. Aj motor ventilátora vonkajšej jednotky zariadenia je regulovaný pomocou meniča, čím sa výrazne znižuje jeho hlučnosť.
Typ chladiaceho médiaR410A
Chladiaci výkon (W)5300
Vykurovací výkon (W)5560
SEER / energetická trieda chladenia 6,4/A++
SCOP / energetická trieda vykurovania4,0/A+
Sietové napätie (V/f/Hz)230/1/50
Hlučnosť* vnútorna j. min/stred/max (db(A)) 47/40/35
Rozmery vnútornej jednotky (mm)958x302x213
Max. celková dĺžka potrubia (m)30
Max. výškový rozdiel (m)20
Rozmery potrubia (mm)6,35/12,7
Množstvo chladiva (g)1480
Vnútorná teplota* chladenie/vykurovanie (°C)17°C - 32°C / 0°C - 30°C
Typ kompresoraDC inverter
Hladina akustického výkonu* vnútorna/vonkajšia (db(A))56