MONTÁŽ KLIMATIZAČNÝCH ZARIADENÍPred realizáciou montáže odporúčame vykonať bezplatnú obhliadku miesta montáže naším technikom. Ten Vám pomôže navrhnúť najefektívnejšie riešenie, výkon a umiestnenie vnútornej a vonkajšej jednotky zariadenia. Obhliadka Vás k ničomu nezaväzuje, práve naopak získate odborný názor a kvalifikovaný návrh systému klimatizovania Vašich priestorov. Po vykonaní obhliadky, resp. po vyplnení formulára nižšie, Vám zašleme mailom cenovú ponuku montáže.

Pre objednávku bezplatnej obhliadky volajte:  0915 643 981, 0911 617 982, 0910 535 185

Ako pomôcku pri hľadaní vhodného výkonu klimatizačnej jednotky Vám ponúkame veľmi jednoduchý návod, ktorým sa môžete riadiť aj pred samotnou obhliadkou priestorov.

ORIENTAČNÁ TABUĽKA NÁVRHU CHLADIACEHO VÝKONU KLIMATIZÁCIE

Nižšie uvedené údaje sú iba orientačné a odporúčame obhliadku naším technikom, ktorý posúdi aj iné podmienky, ako napr. orientácia miestnosti podľa svetových strán, veľkosť a množstvo okien, iné výhrevné zdroje, poschodie/podkrovie. 


 
V prípade, že ste si zakúpili klimatizačné zariadenie v našom eshope, prípadne u iného predajcu a máte záujem o montáž našou spoločnosťou, prosím vyplňte nižšie uvedený formulár:

Montážny formulár

Základné informácie

Kontaktné údaje

Poznámka

Doplňujúce informácie

Chladenie v lete
Celoročné využívanie vrátane kúrenia
Logia
Balkón
Strecha
Fasáda
Mám záujem o obhliadku miesta montáže

Zápis

Visual CAPTCHA
Overovací kód